Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga st. žákyní

Podzim 1 - 4. kolo - rozpis

Bohunice - Měnín 22 : 9
SHK Veselí n. M. - SK Kuřim 22 : 8
Ivančice - Hodonín 29 : 5

Podzim 1 - 5. kolo - rozpis

SK Kuřim - Ivančice 3 : 14
Měnín - SHK Veselí n. M. 13 : 35
Hodonín - Bohunice 15 : 23

Podzim 2 - 6. kolo - rozpis

Měnín - SK Kuřim 22 : 20
Ivančice - Bohunice 25 : 12
Hodonín - SHK Veselí n. M. 14 : 33

Podzim 2 - 7. kolo - rozpis

SHK Veselí n. M. - Bohunice 30 : 4
Měnín - Ivančice 10 : 46
SK Kuřim - Hodonín 21 : 17

Podzim 2 - 8. kolo - rozpis

Bohunice - SK Kuřim 10.11. 13:00
Ivančice - SHK Veselí n. M. 13 : 19
Hodonín - Měnín 25 : 12

Podzim 2 - 9. kolo - rozpis

Hodonín - Ivančice 13 : 26
SK Kuřim - SHK Veselí n. M. 5 : 30
Měnín - Bohunice 18 : 21

Podzim 2 - 10. kolo - rozpis

Bohunice - Hodonín 20 : 15
Ivančice - SK Kuřim 25 : 10
SHK Veselí n. M. - Měnín 35 : 5

Jaro 1 - 11. kolo - rozpis

SK Kuřim - Měnín 6.4. 10:30
SHK Veselí n. M. - Hodonín 7.4. 10:30
Bohunice - Ivančice 10.4. 16:30

Jaro 1 - 12. kolo - rozpis

Bohunice - SHK Veselí n. M. 13.4. 13:00
Hodonín - SK Kuřim 13.4. 15:00
Ivančice - Měnín 14.4. 15:30

Jaro 1 - 13. kolo - rozpis

Měnín - Hodonín 27.4. 14:00
SK Kuřim - Bohunice 27.4. 18:00
SHK Veselí n. M. - Ivančice 28.4. 11:00

Jaro 1 - 14. kolo - rozpis

Bohunice - Měnín 4.5. 13:00
SHK Veselí n. M. - SK Kuřim 4.5. 14:00
Ivančice - Hodonín 5.5. 11:30

Jaro 1 - 15. kolo - rozpis

Hodonín - Bohunice 11.5. 00:00
Měnín - SHK Veselí n. M. 11.5. 14:00
SK Kuřim - Ivančice 18.5. 13:30

Jaro 2 - 16. kolo - rozpis

Hodonín - SHK Veselí n. M. nezadáno
Ivančice - Bohunice 25 : 7
Měnín - SK Kuřim 15 : 22

Jaro 2 - 17. kolo - rozpis

SK Kuřim - Hodonín 12 : 15
SHK Veselí n. M. - Bohunice 29 : 14
Měnín - Ivančice 6 : 35

Jaro 2 - 18. kolo - rozpis

Hodonín - Měnín nezadáno
Bohunice - SK Kuřim 21 : 18
Ivančice - SHK Veselí n. M. 19 : 16

Jaro 2 - 19. kolo - rozpis

SK Kuřim - SHK Veselí n. M. 8 : 31
Měnín - Bohunice 8 : 17
Hodonín - Ivančice 1.5. 11:30

Jaro 2 - 20. kolo - rozpis

SHK Veselí n. M. - Měnín 30.3. 10:30
Bohunice - Hodonín 30.3. 13:00
Ivančice - SK Kuřim 31.3. 13:30