Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga ml. žáků

Jaro - 14. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Újezd u Brna 17.2. 10:30
SK Kuřim A - Ivančice 17.2. 13:30
Házená L.Hustopeče - Handball Brno A 17.2. 15:00
Bohunice B - Sokolnice 18.2. 09:00
Nové Bránice - Juliánov 18.2. 09:00
Bohunice A - Handball Brno B 18.2. 11:00
Telnice - SHC Maloměřice 18.2. 12:00

Jaro - 15. kolo - rozpis

Juliánov - SK Kuřim B 24.2. 09:30
SHC Maloměřice - SK Kuřim A 24.2. 13:00
Ivančice - Nové Bránice 24.2. 15:30
Házená L.Hustopeče - Bohunice A 25.2. 10:00
Bohunice B - Telnice 25.2. 11:00
Handball Brno A - Sokolnice 25.2. 12:30
Újezd u Brna - Handball Brno B 25.2. 15:00

Jaro - 16. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Ivančice 3.3. 10:30
SK Kuřim A - Bohunice B 3.3. 13:30
Sokolnice - Házená L.Hustopeče 4.3. 09:00
Nové Bránice - SHC Maloměřice 4.3. 09:00
Bohunice A - Újezd u Brna 4.3. 11:00
Telnice - Handball Brno A 4.3. 12:00
Handball Brno B - Juliánov 4.3. 15:30

Jaro - 17. kolo - rozpis

Juliánov - Újezd u Brna 17.3. 09:30
SHC Maloměřice - SK Kuřim B 17.3. 13:00
Ivančice - Handball Brno B 17.3. 13:30
Bohunice A - Sokolnice 18.3. 09:00
Házená L.Hustopeče - Telnice 18.3. 10:00
Bohunice B - Nové Bránice 18.3. 11:00
Handball Brno A - SK Kuřim A 18.3. 12:30

Jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Bohunice B 24.3. 10:30
SK Kuřim A - Házená L.Hustopeče 24.3. 13:30
Nové Bránice - Handball Brno A 25.3. 09:00
Bohunice A - Juliánov 25.3. 11:00
Telnice - Sokolnice 25.3. 12:00
Újezd u Brna - Ivančice 25.3. 15:00
Handball Brno B - SHC Maloměřice 25.3. 15:30

Jaro - 19. kolo - rozpis

Ivančice - Juliánov 7.4. 12:00
SHC Maloměřice - Újezd u Brna 7.4. 15:00
Sokolnice - SK Kuřim A 8.4. 09:00
Bohunice B - Handball Brno B 8.4. 11:00
Telnice - Bohunice A 8.4. 12:00
Handball Brno A - SK Kuřim B 8.4. 12:30
Házená L.Hustopeče - Nové Bránice 8.4. 14:15

Jaro - 20. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Házená L.Hustopeče 14.4. 10:30
SK Kuřim A - Telnice 14.4. 13:30
SHC Maloměřice - Juliánov 14.4. 15:00
Nové Bránice - Sokolnice 15.4. 09:00
Bohunice A - Ivančice 15.4. 11:00
Újezd u Brna - Bohunice B 15.4. 15:00
Handball Brno B - Handball Brno A 15.4. 15:30

Jaro - 21. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Handball Brno B 21.4. 10:00
SK Kuřim A - Bohunice A 21.4. 13:30
SHC Maloměřice - Ivančice 21.4. 15:00
Sokolnice - SK Kuřim B 22.4. 09:00
Bohunice B - Juliánov 22.4. 11:00
Telnice - Nové Bránice 22.4. 12:00
Handball Brno A - Újezd u Brna 22.4. 12:30

Jaro - 22. kolo - rozpis

SK Kuřim A - Nové Bránice 28.4. 09:00
Juliánov - Handball Brno A 28.4. 09:30
SK Kuřim B - Telnice 28.4. 10:30
Ivančice - Bohunice B 28.4. 13:30
Bohunice A - SHC Maloměřice 29.4. 11:00
Újezd u Brna - Házená L.Hustopeče 29.4. 15:00
Sokolnice - Handball Brno B 29.4. 15:30

Jaro - 23. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Juliánov 5.5. 10:00
SK Kuřim A - SK Kuřim B 5.5. 13:30
Sokolnice - Újezd u Brna 6.5. 09:00
Nové Bránice - Bohunice A 6.5. 09:00
Bohunice B - SHC Maloměřice 6.5. 11:00
Telnice - Handball Brno B 6.5. 12:00
Handball Brno A - Ivančice 6.5. 12:30

Jaro - 24. kolo - rozpis

Ivančice - Házená L.Hustopeče 12.5. 12:00
SHC Maloměřice - Handball Brno A 12.5. 13:00
Nové Bránice - SK Kuřim B 13.5. 10:30
Sokolnice - Juliánov 13.5. 10:30
Bohunice A - Bohunice B 13.5. 11:00
Újezd u Brna - Telnice 13.5. 15:00
Handball Brno B - SK Kuřim A 13.5. 15:30

Jaro - 25. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Bohunice A 19.5. 10:30
SK Kuřim A - Újezd u Brna 19.5. 13:30
Sokolnice - Ivančice 20.5. 09:00
Nové Bránice - Handball Brno B 20.5. 09:00
Házená L.Hustopeče - SHC Maloměřice 20.5. 09:30
Telnice - Juliánov 20.5. 12:00
Handball Brno A - Bohunice B 20.5. 12:30

Jaro - 26. kolo - rozpis

SHC Maloměřice - Sokolnice 26.5. 09:00
Ivančice - Telnice 26.5. 09:00
Juliánov - SK Kuřim A 26.5. 09:30
Bohunice A - Handball Brno A 27.5. 11:00
Bohunice B - Házená L.Hustopeče 27.5. 12:30
Újezd u Brna - Nové Bránice 27.5. 15:00
Handball Brno B - SK Kuřim B 27.5. 15:30