Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga st. žáků

Podzim - 5. kolo - rozpis

Handball Brno B - Handball Brno A 23.10. 17:45
Juliánov - Újezd u Brna 27.10. 10:45
Bohunice - Telnice 28.10. 11:00
Sokolnice - Házená L.Hustopeče 28.10. 12:00

Podzim - 6. kolo - rozpis

Újezd u Brna - Handball Brno B 3.11. 10:30
SK Kuřim - Ivančice 3.11. 13:30
Telnice - Sokolnice 4.11. 15:15
Handball Brno A - Bohunice 4.11. 16:30

Podzim - 7. kolo - rozpis

Juliánov - SK Kuřim 10.11. 10:45
Bohunice - Újezd u Brna 11.11. 11:00
Sokolnice - Handball Brno A 11.11. 12:00
Házená L.Hustopeče - Telnice 11.11. 13:00

Podzim - 8. kolo - rozpis

Újezd u Brna - Sokolnice 17.11. 10:30
SK Kuřim - Handball Brno B 17.11. 13:30
Ivančice - Juliánov 18.11. 13:00
Handball Brno A - Házená L.Hustopeče 18.11. 16:30

Podzim - 9. kolo - rozpis

Bohunice - SK Kuřim 25.11. 11:00
Házená L.Hustopeče - Újezd u Brna 25.11. 13:00
Telnice - Handball Brno A 25.11. 15:15
Handball Brno B - Ivančice 25.11. 15:30

Podzim - 10. kolo - rozpis

Ivančice - Bohunice 8.9. 00:00
Juliánov - Handball Brno B 10 : 31
Újezd u Brna - Telnice 31 : 36
SK Kuřim - Sokolnice 37 : 15

Podzim - 11. kolo - rozpis

Sokolnice - Ivančice 22 : 23
Bohunice - Juliánov 38 : 11
Handball Brno A - Újezd u Brna 21.10. 16:30
Házená L.Hustopeče - SK Kuřim 9.12. 13:00

Jaro - 12. kolo - rozpis

Bohunice - Handball Brno B 24.2. 11:00
Sokolnice - Juliánov 24.2. 12:00
Házená L.Hustopeče - Ivančice 24.2. 13:00
Telnice - SK Kuřim 24.2. 15:15

Jaro - 13. kolo - rozpis

Ivančice - Telnice 2.3. 00:00
Juliánov - Házená L.Hustopeče 2.3. 10:45
SK Kuřim - Handball Brno A 2.3. 13:30
Handball Brno B - Sokolnice 3.3. 16:30

Jaro - 14. kolo - rozpis

Újezd u Brna - SK Kuřim 10.3. 10:30
Házená L.Hustopeče - Handball Brno B 10.3. 11:00
Sokolnice - Bohunice 10.3. 12:00
Telnice - Juliánov 10.3. 15:15
Handball Brno A - Ivančice 10.3. 16:30

Jaro - 15. kolo - rozpis

Ivančice - Újezd u Brna 16.3. 00:00
Juliánov - Handball Brno A 16.3. 10:45
Bohunice - Házená L.Hustopeče 17.3. 11:00
Handball Brno B - Telnice 17.3. 16:30

Jaro - 16. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Sokolnice 23.3. 11:30
Újezd u Brna - Juliánov 24.3. 10:30
Telnice - Bohunice 24.3. 15:15
Handball Brno A - Handball Brno B 24.3. 16:30

Jaro - 17. kolo - rozpis

Ivančice - SK Kuřim 30.3. 00:00
Bohunice - Handball Brno A 31.3. 11:00
Sokolnice - Telnice 31.3. 12:00
Handball Brno B - Újezd u Brna 31.3. 16:30

Jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim - Juliánov 6.4. 13:30
Újezd u Brna - Bohunice 7.4. 10:30
Telnice - Házená L.Hustopeče 7.4. 15:15
Handball Brno A - Sokolnice 7.4. 18:00

Jaro - 19. kolo - rozpis

Juliánov - Ivančice 27.4. 10:45
Sokolnice - Újezd u Brna 28.4. 12:00
Házená L.Hustopeče - Handball Brno A 28.4. 13:00
Handball Brno B - SK Kuřim 28.4. 16:30

Jaro - 20. kolo - rozpis

Ivančice - Handball Brno B 4.5. 00:00
SK Kuřim - Bohunice 4.5. 13:30
Újezd u Brna - Házená L.Hustopeče 5.5. 10:30
Handball Brno A - Telnice 5.5. 16:30

Jaro - 21. kolo - rozpis

Bohunice - Ivančice 12.5. 11:00
Sokolnice - SK Kuřim 12.5. 12:00
Telnice - Újezd u Brna 12.5. 15:15
Handball Brno B - Juliánov 12.5. 16:30

Jaro - 22. kolo - rozpis

Ivančice - Sokolnice 18.5. 00:00
Juliánov - Bohunice 18.5. 10:45
SK Kuřim - Házená L.Hustopeče 18.5. 13:30
Újezd u Brna - Handball Brno A 19.5. 10:30