Jihomoravský
krajský svaz házené

Program soutěže Jihomoravská liga st. žáků

Jaro - 14. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Újezd u Brna 17.2. 12:00
SK Kuřim A - Ivančice 17.2. 15:00
Házená L.Hustopeče - Handball Brno 17.2. 16:30
Telnice - SHC Maloměřice 18.2. 13:30

Jaro - 15. kolo - rozpis

Juliánov - SK Kuřim B 24.2. 10:45
SHC Maloměřice - SK Kuřim A 24.2. 14:20
Házená L.Hustopeče - Bohunice 25.2. 11:30
Handball Brno - Sokolnice 25.2. 14:00

Jaro - 16. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Ivančice 3.3. 12:00
Bohunice - Újezd u Brna 4.3. 09:30
Sokolnice - Házená L.Hustopeče 4.3. 12:00
Telnice - Handball Brno 4.3. 13:30

Jaro - 17. kolo - rozpis

Juliánov - Újezd u Brna 17.3. 10:45
SHC Maloměřice - SK Kuřim B 17.3. 14:20
Házená L.Hustopeče - Telnice 18.3. 11:30
Bohunice - Sokolnice 18.3. 12:00
Handball Brno - SK Kuřim A 18.3. 14:00

Jaro - 18. kolo - rozpis

SK Kuřim A - Házená L.Hustopeče 24.3. 15:00
Bohunice - Juliánov 25.3. 09:30
Telnice - Sokolnice 25.3. 13:30
Újezd u Brna - Ivančice 25.3. 16:30

Jaro - 19. kolo - rozpis

Ivančice - Juliánov 7.4. 13:30
SHC Maloměřice - Újezd u Brna 7.4. 16:20
Sokolnice - SK Kuřim A 8.4. 12:00
Telnice - Bohunice 8.4. 13:30
Handball Brno - SK Kuřim B 8.4. 14:00

Jaro - 20. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Házená L.Hustopeče 14.4. 12:00
SK Kuřim A - Telnice 14.4. 15:00
SHC Maloměřice - Juliánov 14.4. 16:20
Bohunice - Ivančice 15.4. 09:30

Jaro - 21. kolo - rozpis

SK Kuřim A - Bohunice 21.4. 15:00
SHC Maloměřice - Ivančice 21.4. 16:20
Sokolnice - SK Kuřim B 22.4. 12:00
Handball Brno - Újezd u Brna 22.4. 14:00

Jaro - 22. kolo - rozpis

Juliánov - Handball Brno 28.4. 10:45
SK Kuřim B - Telnice 28.4. 12:00
Bohunice - SHC Maloměřice 29.4. 09:30
Újezd u Brna - Házená L.Hustopeče 29.4. 16:30

Jaro - 23. kolo - rozpis

Házená L.Hustopeče - Juliánov 5.5. 11:30
SK Kuřim A - SK Kuřim B 5.5. 15:00
Sokolnice - Újezd u Brna 6.5. 12:00
Handball Brno - Ivančice 6.5. 14:00

Jaro - 24. kolo - rozpis

Ivančice - Házená L.Hustopeče 12.5. 13:30
SHC Maloměřice - Handball Brno 12.5. 14:20
Sokolnice - Juliánov 13.5. 12:30
Újezd u Brna - Telnice 13.5. 16:30

Jaro - 25. kolo - rozpis

SK Kuřim B - Bohunice 19.5. 12:00
SK Kuřim A - Újezd u Brna 19.5. 15:00
Házená L.Hustopeče - SHC Maloměřice 20.5. 11:00
Sokolnice - Ivančice 20.5. 12:00
Telnice - Juliánov 20.5. 13:30

Jaro - 26. kolo - rozpis

Ivančice - Telnice 26.5. 10:30
SHC Maloměřice - Sokolnice 26.5. 10:30
Juliánov - SK Kuřim A 26.5. 10:45
Bohunice - Handball Brno 27.5. 09:30