Jihomoravský
krajský svaz házené

2.11.2018 otevřeno: 483 x

STŘÍPKY Z KEMPŮ

RHC uspořádalo ve dnech 30.10. dopoledne a odpoledne kemp pro maldší a starší žactvo a 1.11. specializovaný kemp pro brankaře.

 MLADŠÍ ŽACTVO

O podzimních prázdninách v dopoledních hodinách jsme v bohunické hale přívítali děti z celé Jižní Moravy. 40 hráčů a hráček se v první polovině kempu již tradičně věnovalo všestrannému pohybovému rozvoji. Po velmi náročné úvodní části jsme se zaměřili na přihrávky, práci nohou a náběhy. Celý trénink měl díky nasazení účastníků velmi vysoké tempo a kvalitu. Děkuji zúčastněným oddílům z Telnice, Bohunic, Strážnice, Sokolnic, Maloměřic, Králova Pole a Juliánova. 

STARŠÍ ŽACTVO

Odpoledne navazoval kemp pro starší žáky a žákyně. Sešlo se opět 40 dětí z Kuřimi, Újezdu u Brna, Ivančic, Bohunic a Měnína. V první části tréninku jsme se zaměřili hlavně na práci nohou a koordinaci. Následovaly herní činnosti jednotlivce, uvolnění 1:1, 2:2, 3:3 s míčem i bez míče. Kempu se účastnil i vedoucí RHC pan Petr Hejtmánek, který se aktivně zapojil do tréninkové jednotky. 

BRANKAŘI

Čtvrtek 1.11. patřil v bohunické hale brankařům a brankařkám. Na specializovaném kempu se sešlo 38 dětí z Jižní Moravy a Vysočiny. Pod vedením brankařské legendy Lenky Černé si naše mladé naděje vyzkoušely různá cvičení na techniku, postřeh a obratnost. Všem děkuji za přístup a odhodláni učit se nové věci. 
Kempu se zúčastnily děti z oddílů Kuřimi, Ivančic, Bohunic, Telnice, Velké nad Veličkou, Veselí nad Moravou, Havlíčkova Brodu, Újezdu u Brna, Sokolnic, Juliánova, Maloměřic a Měnína.